Promaker 7-1/4in Circular Saw PRO-SC1500
Voltage - Frequency: 120V - 60Hz
Amperage: 13.0AMP
Power: 1500W
Speed: 5500rpm
Cord: 6.5ft
Weight: 9.9Lb
Diameter: 7-1/4in (185mm)
Amperage: 13.0AMP
Power: 1500W
Speed: 5500rpm
Cord: 6.5ft
Weight: 9.9Lb
Diameter: 7-1/4in (185mm)
Power: 1500W
Diameter: 7-1/4in (185mm)
Power: 1500W
Diameter: 7-1/4in (185mm)
Power: 1500W
Diameter: 7-1/4in (185mm)
Power: 1500W
Diameter: 7-1/4in (185mm)
Promaker 7-1/4in Circular Saw PRO-SC1500 Voltage - Frequency: 120V - 60Hz Amperage: 13.0AMP Power: 1500W Speed: 5500rpm Cord: 6.5ft Weight: 9.9Lb Diameter: 7-1/4in (185mm)
SKU
GPRO-SC1500
Out-of-Stock