Appli Parts Dual Run Capacitor for ac 70+5 Mfd uF (microfarads) 370VAC or 450VAC CBB65 Round Universal fit for hvac and other applications 5-1/8 in High 2-1/4 in Wide CON-70/5-450
Universal: Replaces any brand with the same capacitance capacity and voltage. Will work for 370V or 450V. 1/4 in Male Quick-connect
Specs: Tolerance is +/- 5 % of Capacity, Working temperature environment from -40F (-40C) to +185F (85C). Dimensions 5-1/8 in H, 2-1/4 in W